شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد
فارسی
دسته بندی مطالب
1396/06/08
افتتاح پست سیار 132 کیلو ولت سلماس
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در مراسم افتتاح پست سیار 132 کیلو ولت سلماس با اشاره به تلاش های بی شائبه خدمتگزاران در دولت جمهوری اسلامی برای ارائه خدمات مطلوب تاکید کرد ارتقاء سطح کیفیت در اولویت برنامه های شرکت های توزیع برق برای ارائه خدمات هر چه بهتر قرار دارد
مهندس اکبر حسن بگلو با بیان اینکه به برکت نظام جمهوری اسلامی امروز دورترین نقاط در استان آذربایجان غربی از نعمت روشنایی و مزایای برق بهره مند می باشند گفت : تمامی روستاهای بالای ده خانوار در استان آذربایجان غربی برق دار بوده و بهره برداری از برق رسانی سه روستای باقیمانده در شهرستانهای سردشت ، میاندوآب و تکاب نیز در هفته دولت آغاز شده است.
وی اضافه کرد : همزمان با بزرگداشت هفته دولت بهره برداری از27 پروژه در زمینه صنعت و خدمات برق با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال در استان آذربایجان غربی آغاز می شود.
در این مراسم مدیر عامل برق منطقه ای آذربایجان نیز با اشاره به اهمیت نقش پست دوم فوق توزیع سلماس یاد آور شد با بهره برداری از این پست سیار ظرفیت خدمات دهی برق در منطقه سلماس تا چند سال آینده تقویت گردیده است.
دکتر میلانی تصریح کرد در حال حاضر زیرساخت های برق در سلماس مهیا گردیده و منطقه از ظرفیت و پتانسیل بالا برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف بخصوص پروژه های صنعت برق برخوردار می باشد.
 گفتنی است برای احداث و تکمیل پست سیار 132 کیلو ولت سلماس بالغ بر 70 میلیارد ریال هزینه به مصرف رسیده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی همزمان با بزرگداشت هفته دولت اولین کلنگ احداث نیروگاه 5 مگاواتی تولید برق با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، مدیر عامل برق منطقه ای آذربایجان ، فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی در شهرستان سلماس بر زمین زده شد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در مراسمی که بهمین مناسبت در محل اجرای طرح ترتیب یافت تاکید کرد این دومین پروژه تولید پراکنده درحوزه شرکت توزیع برق آذربایجان غربی در سالجاری است که عملیات اجرایی آن از امروز رسماً آغاز می شود.
گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی حاکیست همچنین همزمان با گرامیداشت هفته دولت بهره برداری از فیدرهای 20 کیلو ولت دو مداره در شهرستان خوی آغاز شد .
در مراسم افتتاح این پروژه نیز که با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ، فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای منطقه خوی انجام شد اعلام گردید شبکه فشار متوسط دو مداره به منظور تامین برق و رفع ضعف ولتاژ شهر دیزج دیز و روستاهای اطراف به مرحله اجرا در آمده است.
برای اجرا و تکمیل این طرح که دارای شبکه هوایی بطول 400/6 کیلومتر و 900 متر شبکه زمینی فشار متوسط است بالغ بر 6 میلیارد و 850 میلیون ریال هزینه گردیده و با بهره برداری از این پروژه امکان خدمات دهی برق برای بیش از 11 هزار مشترک فراهم شده است
تعداد بازدید:
83
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 58479-57156
شماره تماس: 04433449002
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه