شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ سه شنبه ۶ فروردين
فارسی
دسته بندی مطالب
طرح ابتکاری شرکت توزیع برق در آذربایجان غربی در کاهش خاموشی ها در مناطق پرنده خیز
مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در گفت و گو با روابط عمومی شرکت از اجرای طرح ابتکاری شرکت توزیع برق در آذربایجان غربی در کاهش خاموشی ها در مناطق پرنده خیز خبر داد.
جواد تقی زاده گفت: افزایش خاموشی های ناشی از پرنده زدگی در اکثر مناطق استان ما را بر آن داشت تا با همفکری همکاران معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ و با صرف حداقل هزینه و کمترین صدمه به محیط زیست و پرنده گان نسبت به تهیه کاورهای کراس آرم برای آرایش های مختلف خطوط اقدام نمائیم.
وی افزود: این کاورها با توجه به آرایش خطوط اعم از شبکه های T شکل و جناقی در شرکت توزیع نیروی برق استان تهیه و نسبت به نصب آن در مناطق پرنده خیز اقدام خواهد شد.
مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت گفت: از مزایای این کاور می توان به هزینه پائین تهیه، ساخت و برشکاری، نصب راحت بر روی کراس آرم ها، مقاومت بالای این کاورها در مقابل اشعه UV و از همه مهمتر به کاهش چشمگیر خاموشی ها و انرژی توزیع نشده در شبکه های توزیع اشاره نمود.
ایشان با اعلام اینکه ساخت این کاورها در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و توصیه های مقام معظم رهبری می باشد، ادامه داد: تاکنون تعداد 4000 عدد از این کاورها بر روی شبکه نصب شده است .
تاریخ: 1397/08/10
تعداد بازدید: 193
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه