شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت
فارسی
دسته بندی مطالب
انتصاب رستگار احمدی به عنوان مدیر جدید توزیع برق مهاباد

با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، مراسم تودیع و معارفه مدیر توزیع برق مهاباد برگزار شد.

بنابراین گزارش رستگار احمدی مدیر اسبق برق سردشت به عنوان مدیر جدید توزیع برق مهاباد منصوب شد.

اکبر حسن بکلو مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات بی دریغ رشید فیض اله بیگی مدیر اسبق مهاباد، گفت: ایشان از جمله مدیران کوشا و زحمتکش صنعت برق استان هستند و در طول دوران مدیریتشان، شاخص های ارزیابی در برق مهاباد، رشد خوبی داشته است و به لحاظ پیگیری امورات و خدمت شبانه روزی یکی از مدیران سرآمد شرکت هستند و به عنوان مدیر دفتر کنترل و پروژه به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

وی عملکرد رستگار احمدی را در برق سردشت ارزشمند ارزشیابی کرد و افزود: در مدیریت توزیع برق مهاباد از ایشان انتظار می رود بیش از پیش تلاش نمایند و شاخص ها را همچنان بهبود بخشند.

حسن بکلو در خصوص ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم فهیم و با فرهنگ مهاباد ابراز داشت: پس از تامین اعتبار لازم، در بخش خلیفان، نسبت به راه اندازی پست فوق توزیع اقدام خواهیم کرد همچنین تعداد 3 فیدر در پست مهاباد احداث شده و در مرحله اجراست که اجرای این موارد، تاثیر بسزایی در افزایش رضایتمندی مشترکین مهاباد خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان در ادامه ضمن اعلام آمادگی برای فصل سرما که با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه با بارش نزولات آسمانی همراه خواهد بود، از صبر و شکیبایی مردم استان در تابستان سالجاری قدردانی نمود و عنوان کرد: در تابستان 97 ناگزیر از اعمال مدیریت اضطراری بار بودیم که با همراهی مشترکین استان، پیک بار را به خوبی پشت سر نهادیم.

ایشان با اعلام اینکه صنعت برق یک صنعت پویاست، تصریح کرد: خدمت در صنعت برق موجب افتخار است و باید در خدمت به خلق خدا بکوشیم و بر این خدمت ببالیم.

در این مراسم معاون فرماندار مهاباد و مدیران اسبق و فعلی برق مهاباد نیز به ارائه سخنانی پرداختند.

در خاتمه این مراسم از زحمات رشید فیض اله بیگی مدیر اسبق برق مهاباد تجلیل و حکم انتصاب رستگار احمدی به عنوان مدیر جدید برق مهاباد اهدا شد .


تاریخ: 1397/09/07
تعداد بازدید: 394
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه