شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير
فارسی
دسته بندی مطالب
مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو: آذربایجان غربی درحوزه فرهنگ ودین شایسته تقدیر است

مشاور وزیر نیرو و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو گفت: آذربایجان غربی در بخش فرهنگی و دینی در بین 31 استان کشور، رتبه پنجم کشوری را به خود اختصاص داده ویکی از استانهای سرآمد کشور وشایسته تقدیر است .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، حجت الاسلام علی یزدان پرست در گردهمایی فرهنگی و دینی صنعت آب و برق آذربایجان غربی که به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق با حضور ائمه جماعات واعضای شورای فرهنگی دینی صنعت آب وبرق وهمچین مدیران عامل آب و برق استان برگزار شد، اظهارداشت: ستادی در آمریکا تشکیل شده است و بحث مالی و اعتبارات این ستاد نیز توسط اعراب منطقه خلیج فارس تامین می شود، تصریح کرد: این ستاد در تلاش است تا از طریق منافقان، اجازه ندهد انقلاب اسلامی به چهلمین سال پیروزی خود برسد ولی با تلاش مردم و مسئولان، تمام این توطئه ها خنثی شده و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن خواهیم گرفت.

حجت الاسلام و السملمین یزدان پرست با بیان اینکه شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو جزو استانهای شایسته تقدیر در زمینه فرهنگی ودینی است، افزود: این استان توانسته برنامه های ابلاغی وزارت نیرو را در زمینه فرهنگی و دینی به خوبی پیش ببرد.

وی تاکید کرد: رسالت سنگین ما دعوت مردم به حق و فضائل اخلاقی و دور از ناهنجاری های اخلاقی است و در این میان باید مراقب سرمایه های ملی و مذهبی باشیم که مقام معظم رهبری یکی از بزرگترین سرمایه های ملی و مذهبی ایران اسلامی است.

یزدان پرست با بیان اینکه تفکرات اسلامی در دنیا، به جایگاه مطلوبی رسیده است، افزود: امروزه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران با بحران اجتماعی، سیاسی و اقتصادی وارد دشمنی شده اند و تهاجم فرهنگی را در کنار مسائل دینی، اجتماعی و اقتصادی دنبال می کنند

مشاور وزیر نیرو ادامه داد: دشمنان انقلاب عقل سیاسی و بصیرت ندارند چرا که نمی دانند منافقان نزد هیچ یک از آحاد و مذاهب از جایگاه برخوردار نیستند.

مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو به مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و کاهش میزان صادرات نفت، باید مقابل توطئه دشمن هوشیارانه عمل کنیم.

وی اظهارداشت: تبلیغ دین، اصلاح جامعه، استقامت در مقابل سختی ها، ایجاد وحدت، توجه به محرومان، احساس مسئولیت، الگو قرار گرفتن و اخلاق خوب و برخورد با ستمگر، وظیفه مبلغان دینی و فرهنگی است.

مشاور وزیر نیرو و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرودرپایان سخنان خود با اعلام اینکه مراقب سرمایه های ملی ومذهبی باشیم، تصریح کرد: زنده یاد حجت الاسلام غلامرضا حسنی، دژ مستحکمی بود که به عنوان ذخائر نظام از ایشان همیشه یاد خواهدشد.
تاریخ: 1397/10/13
تعداد بازدید: 182
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104000
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه