شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
فارسی
دسته بندی مطالب
پیام نوروزی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در آستانه سال جدید با صدور پیامی ضمن گرامیداشت نوروز و آغاز بهار طبیعت بر همت بیش از پیش این شرکت برای دستیابی به اهداف استراتژیک خود تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، مهندس اکبر حسن‌بکلو در آستانه سال جدید و با اشاره به آغاز بهار طبیعت گفت: آغاز سال جدید با نوید دادن نو شدن طبیعت، فصل جدیدی از کار و تلاش را به انسان نوید می‌دهد.

در متن پیام نوروزی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی آمده است

بسم‌الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یامدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

خدواند منان را شاکریم که یک سال دیگر توفیق خدمت به مردم شریف آذربایجان غربی را در سنگر مقدس شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی شامل حال اینجانب و مجموعه خدوم شرکت توزیع نیروی برق فراهم کرد. سال 97 با تمام فراز و نشیب هایی که داشت به پایان رسید و مفتخریم که در سال گذشته توانستیم با تلاش‌های تمام پرسنل زحمت‌کش این شرکت و همیاری صمیمانه مردم بزرگوار استان، در خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ ننماییم. در سالی که گذشت باتمام تنگناهای مالی، بسیاری از اهداف شرکت توزیع نیروی برق در ارائه خدمات باکیفیت به مشترکین محقق شد و پروژه‌های برق‌رسانی و توسعه شبکه توزیع نیروی برق بدون توقف ادامه داشت و اکنون شاهد ثمرات تلاش‌های این مجموعه در دورافتاده ترین روستاهای آذربایجان غربی و قریب به یک میلیون و 300 هزار مشترک برق هستیم. در این سال، انقلاب شکوهمند اسلامی چهلمین سالگرد خود را با حضور چشمگیر ملت شریف ایران اسلامی جشن گرفت و شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی مفتخر است در چله انقلاب به سهم خود چراغی را در خانه‌های مردم روشن کرده و بیش از 73 پروژه عمرانی را به بهره‌برداری برساند. در سال 97 با همکاری مشترکین خانگی و تعدادی از سرمایه گذاران بخش خصوصی شاهد کلنگ زنی و بعضا" اجرای پروژه های نیرورسانی با استفاده از انرژی خورشیدی بودیم که امیدواریم در سال 98 نیز این روند با شتاب بیشتر ادامه داشته باشد. توسعه خدمات الکترونیکی برای تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات مطلوب به مشترکین را شاهد بودیم . امیدواریم در سال آینده در ارائه خدمات غیرحضوری افق‌های ترسیم شده هر چه بیشتر محقق شود. در این سال همانند سال‌های گذشته، ارتباط شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با بدنه دانشگاه به‌صورت مستمر حفظ شد و انجام تحقیقات کاربردی و استفاده از دانش بومی بخشی از افتخارات این شرکت است. شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، توجه هر چه بیشتر در رعایت حقوق شهروندی را در دستور خود قرار داده و در راستای نیل به این موضوع، نسبت به برگزاری منظم دیدارهای مردمی توسط مدیران شرکت و مدیران توزیع برق در شهرستان‌ها چه در قالب دیدارهای عمومی در روزهای هفته و چه در حاشیه مراسم عبادی سیاسی نمازجمعه به‌صورت مداوم اقدام نموده است.

در سال آینده امیدواریم در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری نقشه راه چهل ساله دوم انقلاب اسلامی ترسیم شده است، تلاش کرده موفق باشیم.

در پایان باید از زحمات کارکنان خدوم شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی و خانواده همکاران که سختی‌های راه را تحمل می‌کنند تشکر و قدردانی کنم.

امیدوارم تدبیر کننده ایام و کارها در راستای خدمت گذاری بیشتر به مردم شریف آذربایجان غربی در سال 98 تقدیرمان را به احسن ترین حالت قرار دهد.

 

                                                                                        اکبر حسن‌بکلو 

                                                               مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی

تاریخ: 1398/01/05
تعداد بازدید: 68
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104000
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه