شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
فارسی
دسته بندی مطالب
در دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی مطرح شد؛ ارائه خدمات مطلوب به تمام مشترکین و بهبود کیفیت خدمات، برنامه‌های شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در سال 98

به مناسبت حلول سال نو، دیدار نوروزی مهندس اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت با معاونین، مدیران ارشد و کارکنان ستاد شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در محل سالن شهید رخشاء شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، مدیرعامل شرکت پس از دید و بازدید نوروزی، از زحمات بی دریغ همکاران طی سال گذشته تقدیر کرده و اعلام کرد با همفکری و آمادگی به پیشواز سال رونق تولید خواهیم رفت.

وی عنوان کرد با همت و تلاش کارکنان این صنعت در سال جدید، ارائه خدمات مطلوب و درخور مردم شریف منطقه را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده‌ایم تا با برنامه ریزی‌های انجام شده بتوانیم به اهداف شرکت دست یابیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اشاره کرد: مجموعه همکاران شرکت توزیع نیروی برق اثبات کردند در همه عرصه ها همیشه آماده خدمت رسانی مطلوب هستند؛ آغاز سال گذشته که توام با طوفان بود برای همکاران صنعت برق سالی پر تلاش و پر التهاب بود که با تلاش کارکنان خدوم شرکت توانستیم با گذر از این بحران کارنامه خوبی داشته باشیم و این مهم جز با تلاش و همت تک‌تک اعضای خانواده صنعت برق استان حاصل نمی‌شد.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام «رونق تولید ملی» خاطر نشان کرد: ما در راستای تولید ملی دو وظیفه جدی داریم، اولین وظیفه خدمات رسانی مطمئن برای تولید ملی و دومین وظیفه نیز افزایش سرعت در ارائه خدمات و افزایش کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم.

* کسب عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی حاصل تلاش تمام همکاران در سال 97 بود

وی افزود: تلاش‌های بی‌دریغ همکاران در ارزیابی‌ سال 97، عنوان دستگاه برتر بین تمام دستگاه‌ها در جشنواره رجایی را به مجموعه افتخارات این شرکت افزود.

حسن‌بکلو اظهار کرد: شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی دهمین شرکت توزیع از نظر تعداد مشترکین و طول شبکه در کشور بوده و باتوجه به پتانسیل نیروی انسانی، دومین شرکت از نظر نیروی رسمی کشور و نیز پنجمین رتبه از نظر نیروی رسمی، شرکتی و حجمی کشور را داراست که امیدوارم معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان با به کارگیری پتانسیل نیروی انسانی در سال 98 نیز همانند سال‌های گذشته در راستای بهبود شاخص‌های شرکت گام‌های موثری بردارند.

وی در ادامه تاکید کرد: سال جدید شاهد بارش‌ برف و باران در سطح استان و کشور بوده‌ایم که در برخی از مناطق کشور نیز متاسفانه هموطنان عزیزمان با سیل و مشکلات آن دست و پنجه نرم می‌کنند که امیدوارم بتوانیم در حد توان به سیل‌زدگان کمک کنیم.

لازم بذکر است در پایان این مراسم از تیم اعزامی شرکت توزیع نیروی برق استان به مسابقات سیمبانی و نخستین دوره مهارت شغلی کارکنان شرکت‌های توزیع برق کشور که رتبه برتر در رشته احداث شبکه کابل خودنگهدار فشار ضعیف را کسب کرده بودند تجلیل شد

تاریخ: 1398/01/24
تعداد بازدید: 148
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104000
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه