شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
فارسی
دسته بندی مطالب
اعزام اولین محموله کمک های غیرنقدی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به استان لرستان

صبح روز پنجشنبه مورخ 98/01/22 محموله کمک های شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از محل محوطه این شرکت به مناطق سیل زده اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی صبح روز پنجشنبه مورخ 98/01/22 محموله کمک های شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از محل محوطه این شرکت به مناطق سیل زده اعزام شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در خصوص جزئیات این محموله بیان کرد: حادثه سیل در ابتدای سال جدید منجر به ایجاد مشکل برای هموطنان عزیزمان شده است و همه وظیفه داریم به حادثه دیدگان کمک کنیم.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری نسبت به بازسازی ویرانی‌های سیل گفت: باتوجه به اینکه رهبر معظم انقلاب درسخنان خود اشاره کرده‌اند که کارهای زیادی برای کاهش آلام مردم سیل‌زده باقی مانده است شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی نیز در کنار مردم از تمام توان خود جهت کمک به سیل‌زدگان و کاهش آلام مردم سیل زده خواهد کرد.

* کمک بیش از یک میلیارد و 900 میلیون ریالی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به سیل زدگان

حسن‌بکلو با اشاره به مجموع یک میلیارد و 900 میلیون ریالی این شرکت به مردم سیل‌زده خوزستان و لرستان؛ خاطر نشان کرد: مجموع ارزش محموله ارسالی که با مشارکت تمامی پرسنل شرکت توزیع برق در سطح استان انجام شده است، بیش از یک میلیارد و 900 میلیون ریال و  شامل اقلام مربوط به تاسیسات و روشنایی و خوراکی‌های ضروری است.

وی اشاره کرد: طبق اعلام نیاز استان خوزستان به چراغ، تعداد 150 دستگاه چراغ 70 وات به ارزش ریالی بیش از 717 میلیون ریال به همراه کلیه متعلقات مربوط،  به این استان ارسال شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق افزود: 150 لامپ 70 وات و 150 بازوی چراغ 60 سانتی‌متری مجموعا به ارزش بیش از 610 میلیون ریال توسط شرکت توزیع نیروی برق به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.

وی عنوان کرد: مبلغ یک میلیارد و 100 میلیون ریال نیز که با مشارکت پرسنل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی جمع آوری شده بود صرف تهیه خوراک ضروری مناطق سیل‌زده استان لرستان شد.

تاریخ: 1398/01/24
تعداد بازدید: 127
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104000
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه