شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۸ مهر
فارسی
دسته بندی مطالب
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از الزام دفاتر پیشخوان دولت ودفاتر ICT روستایی به اخذ و ثبت شماره تلفن همراه مشترکین برق استان خبر داد.

اکبر حسن بکلو گفت: هدف از این اقدام، ارائه خدمات الکترونیک و غیرحضوری به مشترکان این شرکت در راستای اجرای سیاست‌های دولت الکترونیک و حذف قبوض کاغذی برق می باشد.

وی افزود : با عنایت به اینکه تعداد قابل توجهی از خدمات قابل ارائه این شرکت از طریق دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی به مشترکین برق استان ارائه می شود، مسئولین دفاتر مذکور قبل از ارائه هر گونه خدمت، باید نسبت به اخذ و ثبت شماره تلفن همراه در سیستم جامع این شرکت اقدام کنند.

حسن بکلو ادامه داد : در این راستا کلیه ادارات برق استان نیز موظف می باشند قبل از ارائه هر گونه خدمت به مراجعین محترم نسبت به ثبت اخذ و ثبت شماره تلفن همراه اقدام نمایند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ادامه داد : در این خصوص کلیه مامورین قرائت استان به هنگام مراجعه به درب منازل، شماره تلفن همراه مشترکین را اخذ می نمایند .

وی به سایر روش های درج تلفن همراه اشاره و اعلام کرد: ارسال شماره اشتراک به سامانه پیامکی 10000441121 و مراجعه به صفحه اول سایت اینترنتی این شرکت به آدرس www.waepd.ir از دیگر روش های ثبت تلفن همراه در سیستم جامع این شرکت می باشد .

تاریخ: 1398/03/19
تعداد بازدید: 73
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه