شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر
فارسی
دسته بندی مطالب
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی : همکاری کلیه مشترکین برق برای گذر از پیک بار تابستان ضرورت دارد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در همایش مدیریت مصرف برق که با حضور فرماندهان بسیج ادارات استان برگزار شد، گفت : مصرف برق کشور در روز دوشنبه مورخ 31 تیرماه، حدود یک هزار و 200 مگاوات نسبت به روز یکشنبه افزایش داشته است.

اکبر حسن بکلو با اشاره به اینکه مشترکان برق می‌توانند با راهکارهای بسیار ساده پیک مصرف را کاهش دهند، افزود : ما هر ساله در 240 ساعت فصل گرم سال با مشکل تامین برق در پیک تابستان مواجه می‌شویم که صرف هزینه‌های اقتصادی بالا تنها برای تامین برق در این مقطع سال، سرمایه گذاری برای احداث نیروگاه جدید منطقی نیست .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در ادامه با اشاره به روند افزایشی دمای هوا اعلام کرد: از جمله راهکارهای ساده جهت گذر از پیک تابستان می توان به بهره گیری از نور طبیعی روز، استفاده از دور کند کولرهای آبی و تنظیم کولرهای گازی بر روی 24 درجه، حذف مصارف برقی غیرضروری ادارات و موسسات عمومی غیردولتی از ساعت 12 تا پایان وقت اداری، حذف روشنایی غیرضروری، عدم استفاده از برق در ساعات پیک توسط مشترکین کشاورزی و استفاده از لوازم برقی پرمصرف در ساعت های پایانی شب یا ابتدای روز و یا در ایام تعطیل اشاره کرد .

وی در خاتمه از مشترکین برق استان درخواست کرد در ساعات 12 تا 16 ضمن کاهش مصرف خود، با صنعت برق در جهت تامین برق پایدار همکاری نمایند .

تاریخ: 1398/05/01
تعداد بازدید: 140
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه