شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
فارسی
دسته بندی مطالب
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی خبر داد: استقبال مردم آذربایجان غربی از کمپین حذف قبوض کاغذی/همراهی مردم استان در اجرای حذف قبوض کاغذی از طریق کمپین اجتماعی

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی داوود صالح نمدی در خصوص نحوه پیشرفت طرح ملی قبض سبز در استان گفت: مردم آذربایجان غربی از کمپین اجتماعی شهروندان استان برای اجرای حذف قبوض کاغذی استقبال خوبی داشته‌اند و هر روز شاهد افزایش این حمایت‌ها از طرف تمام اقشار جامعه هستیم.

وی ادامه داد: طرح ملی قبض سبز در راستای اجرای سیاست دولت الکترونیک، رفاه حال مشترکان و صیانت از منابع ملی از ابتدای مهرماه امسال به صورت سراسری اجرا می‌شود.

*مشارکت چشمگیر مردم آذربایجان غربی در اجرای طرح ملی قبض سبز

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اضافه کرد: مشترکان برق استان در راستای اجرای "طرح ملی قبض سبز" مشارکت چشمگیری داشتند و تا اواخر شهریور ماه  اکثر مشترکان نسبت به ثبت شماره تلفن خود اقدام کرده‌ بودند و همکاری خوبی در این راستا با شرکت توزیع کردند.

وی افزود: در جهت اجرای هر چه بهتر این طرح کمپینی اجتماعی تحت عنوان "نوبت شماست" در شبکه‌های مجازی راه اندازی شد که هر فرد با عضویت در این کمپین، می تواند ضمن یادگیری آموزش های لازم در راستای حذف قبض های کاغذی برق در استان این نکات را به  دیگران هم آموزش دهد.

* استقبال اقشار مختلف از کمپین حذف قبوض کاغذی

صالح نمدی در ادامه تصریح کرد: از زمان راه‌اندازی این کمپین اقشار مختلفی از مردم و مسئولین استقبال خوبی از اجرای این طرح کردند و در جهت پیوستن و عضویت در این کمپین شاهد ارسال عکس، ویدئوهای افراد مختلفی برای کمپین هستیم.

وی عنوان کرد: هر فرد با انتشار و ارسال ویدئو، عکس و یا پست می‌تواند حمایت و پیوستن خود را به این طرح نشان دهد.

تاریخ: 1398/07/13
تعداد بازدید: 243
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه