شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۸ مهر
فارسی
دسته بندی مطالب
دعوت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از مردم استان برای مشارکت در اجرای طرح ملی قبض سبز/مردم ایرادات طرح را برای بهبود روند اجرای آن به شرکت توزیع اطلاع دهند

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اکبر حسن‌کلو ضمن دعوت مردم به مشارکت حداکثری در اجرای طرح ملی قبض سبز عنوان کرد: طرح ملی قبض سبز حرکتی چند بعدی است که مزایای مختلفی برای مردم و جامعه دارد و امیدواریم مردم در گام‌های بعدی این طرح نیز مانند گام اول حداکثر مشارکت را داشته باشند.

وی افزود: گام اول اجرای طرح ملی قبض سبز که ارائه شماره تلفن‌های همراه مشترکین به مامورین شرکت توزیع بود و از اوایل شهریور ماه امسال شروع و با مشارکت و همکاری خوب مردم شریف استان تا مهر ماه پایان یافت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با اشاره به گام بعدی طرح ملی قبض سبز تصریح کرد: گام بعدی اجرای طرح ملی قبض سبز مشارکت مردم با دانلود اپلیکیشن‌های خدمات غیرحضوری برق ایران می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت توانیر ایران به آدرسwww.tavanir.org.ir   از طریق منوی طرح ملی قبض سبز اقدام کنند.

* مردم ایرادات طرح را برای بهبود روند اجرای آن به شرکت توزیع اطلاع دهند

وی اضافه کرد: فقط در صورت مشارکت و استفاده مردم از اپلیکیشن‌های خدمات غیر حضوری می‌توان در صورت وجود نواقص و ایرادات طرح به آن پی برد که در صورت بروز هر گونه مشکل در استفاده از این خدمات می‌توانند به شرکت توزیع نیروی برق انتقال دهند.

حسن‌بکلو ادامه داد:  مفهوم خدمات الکترونیک ترکیب ساده ای از واژه های خدمات و الکترونیک نیست ، در حقیقیت خدمات الکترونیک دارای بار معنایی خاصی است که شامل تعامل بین ارائه دهنده خدمت و مشتری بوده به طوریکه این خدمات از طریق اینترنت عرضه می گردند. به عبارت دیگر، خدمات الکترونیک، خدماتی دو طرفه است که از طریق اینترنت به کاربران خدمت رسانی میکند.

وی تشریح کرد: هدف از ارائه خدمات الکترونیک ارائه سریع خدمات و انجام سریع تمامی امور بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق ضمن اشاره بر ضرورت استفاده از خدمات الکترونیک در عصر جدید، مزایای استفاده از این خدمات را بیان کرد: امروزه شیوه های ارتباطی سنتی به سرعت در حال تغییر از حالت سنتی به الکترونیکی بوده و به سمت استفاده ازفناوری اطلاعات و ارتباطات پیش می روند که تغییرات شگرف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و ایجاد سازمانها و دولت های الکترونیک، گسترش قلمرو نفوذ اینترنت در سراسر جهان و تولید نرم افزارهای پیشرفته، زمینه ای مناسب را برای توسعه وتنوع بخشی به روش های خدمات رسانی فراهم آورده است.

وی اظهار کرد: با چنین تغییرات به روز ما نیز لاجرم باید از این ظرفیت فناوری جدید نهایت استفاده را در پیشبرد کارهای روزمره خود داشته باشیم که اجرای طرح ملی قبض سبز نیز در راستای استفاده و بهره مندی از این مزایا می‌باشد.

تاریخ: 1398/07/16
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه