شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
فارسی
دسته بندی مطالب
پرداختن به امور فرهنگی و مذهبی در کنار امور اجرایی جزو واجبات خدمات رسانی است / سومین جلسه فرهنگی ودینی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذرباجان غربی سومین جلسه فرهنگی ودینی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی باحضور اعضاءشورای فرهنگی در محل دفتر مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به عنوان رئیس شورای فرهنگی شرکت در ابتدای این جلسه، شورای فرهنگی را از مهمترین شوراها دانست و پرداختن به امور فرهنگی و مذهبی را در کنار امور اجرایی جزو واجبات خدمات رسانی دانست و اشاره کرد صِرف پرداختن به امور اجرایی نباید موجب غفلت از وظایف فرهنگی شود.

وی عنوان کرد: نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف به عنوان یکی از ضرورت های باورهای دینی مستلزم برنامه ریزی صحیح است که شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی نیز در راستای عضوی کوچک به سهم خود در جهت نهادینه سازی این فرهنگ همه تلاش خود را خواهد کرد.

حسن بکلو در ادامه به ارزش و جایگاه فریضه مقدس نماز اشاره و فعالیتهایی را که توسط ستاد اقامه نماز در سال 98 اجرا می شود مطرح و ابراز امیدواری کرد تا با همکاری و همفکری شورا شاهد پیشبرد اهداف و اجرای هرچه بهتر برنامه های سالجاری شرکت توزیع نیروی برق در حوزه نماز باشیم.

رئیس شورای فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با اشاره بر برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز، بیان کرد: «مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز » مهم ترین برنامه فرهنگی و دینی شرکت توزیع نیروی برق استان است که با هدف دانش افزایی کارکنان با آثار و برکات نماز و نیز آشنایی با راه های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز برگزار خواهد شد و باید همه اقدامات لازم برای برگزاری هر چه باشکوه تر این مسابقه انجام شود.

در ادامه اعضاء حاضر در جلسه در خصوص موضوعاتی از جمله برنامه های ستاد اقامه نماز در سال 98 و نحوه ابلاغ آنها به ادارات تابعه، تشکیل گروه های ارزیابی به منظور ارزیابی از ادارات شهرستانها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در خاتمه هر یک از اعضاء نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با موضوعات مطرح شده ارائه دادند.

تاریخ: 1398/10/18
تعداد بازدید: 215
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه