شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
فارسی
دسته بندی مطالب
〽️اولین پیش شماره رادیو انرژی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی
برای اولین بار در سطح آذربایجان غربی: جریان انرژی را در فضای مجازی دنبال کنید
پخش اینترنتی رادیو انرژی توسط شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برای اولین بار می‌توانید جریان انرژی را در فضای مجازی دنبال کنید.
برای ارتباط بهتر با مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان و استفاده از ظرفیت رسانه‌های نوین، دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اقدام به تولید محتوا و پخش آن در قالب رادیو انرژی کرده است.
رادیو اینترنتی به عنوان پل ارتباطی روابط عمومی با مشترکین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در سایت این شرکت راه اندازی شده است.
محتوای رادیو انرژی در گام آغازین، انعکاس مصاحبه‌ها و پیام‌های مهم شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی خواهد بود و به‌مرور، برنامه‌ها و بخش‌های آن توسعه خواهد یافت.
مشترکین و هم استانی‌ها می‌توانند محتوای این رادیو اینترنتی را علاوه بر سایت شرکت توزیع نیروی برق استان در پیام‌رسان‌ داخلی سروش به آدرس sapp.ir/waepdpr_s ، آپارات و سایر صفحات پیام‌رسان‌های داخلی این شرکت دنبال کنند.
در راستای اجرای اهداف اطلاع‌رسانی و وظایف روابط عمومی برای اولین بار در سطح آذربایجان غربی اولین پیش شماره این رادیو امروز در سایت این شرکت بارگذاری شد و فعالیت این رادیو به صورت مداوم ادامه خواهد یافت.
مشترکین می‌توانند سوژه‌ها و نظرات خود را پیرامون موضوعات و سوالاتشان از شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی را به دفتر روابط عمومی و یا راه‌های ارتباطی در فضای مجازی ارسال کنند.
تاریخ: 1398/10/24
تعداد بازدید: 215
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه