شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
فارسی
دسته بندی مطالب
شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به برکت انقلاب اسلامی خدمات خود را به دورترین نقاط استان رسانده است

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در برنامه رادیویی فجر گونلری صدای مرکز آذربایجان غربی گفت: به برکت انقلاب اسلامی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی خدمات خود را به دورترین نقاط استان رسانده است.

 شرکت توزیع نیروی برق به برکت انقلاب اسلامی توانسته است خدمات خود را به دورافتاده‌ترین نقاط استان برساند امروز شاهد آن هستیم که کل استان آذربایجان غربی از نعمت برق برخوردار است اکنون بیشتر پروژه‌های برق در محور کیفی‌سازی خدمات است.

وی افزود:امروز در شرکت توزیع نیروی برق به دنبال افزایش کیفیت خدمات هستیم که یکی از مصادیق آن اصلاح پروفیل ولتاژ است یعنی ولتاژ برق که به مشترک می‌رسد از میزان مناسبی برخوردار باشد و دیگر تمرکز ما بر روی کاهش خاموشی است تا با کمترین میزان خاموشی برق در طول سال مواجه باشیم دیگر برنامه‌های شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی بر روی توسعه شبکه توزیع برق متمرکز است.

حسن بکلو خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تمامی روستاهای بالای 10 خانوار آذربایجان غربی از نعمت برق برخوردار هستند شرکت توزیع نیروی برق در گام بعدی جهت مهاجرت معکوس اهالی روستا به دنبال برق دار کردن 10 روستای زیر 10 خانوار می باشد، از دیگر برنامه‌های شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ظرفیت‌سازی شهرک‌های صنعتی است که به تقویت تولید منجر خواهد شد.

وی اضافه کرد: همچنین با توجه به اهمیت کشاورزی در آذربایجان غربی ظرفیت‌سازی برای برق‌دار شدن چاه‌های آب کشاورزی از دیگر برنامه‌های این شرکت است که در راستای پیشبرد این برنامه تاکنون تعداد 65911 حلقه چاه آب کشاورزی و یا آبیاری تحت فشار برقدار شده است.

تاریخ: 1398/11/23
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه