شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
فارسی
دسته بندی مطالب
دعوت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برای ماندن در خانه و قطع زنجیره انتقال کرونا در استان
دعوت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برای ماندن در خانه و قطع زنجیره انتقال کرونا در استان
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در توصیه ای از مردم استان خواست که در ایام نوروز برای شکستن زنجیره شیوع کرونا و غلبه بر این مهمان ناخوانده، نوروز امسال درخانه مانده و به مسافرت نروند.
وی افزود: مردم باید توجه کنند امسال سالی متفاوت است؛ امسال همه باید در ایام نوروز در خانه بمانیم، از مسافرت کردن پرهیز کنیم تا با همراهی و وحدت این ویروس منحوس را شکست دهیم.
حسن‌بکلو ادامه داد: خادمان ساعی و پر تلاش شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی همگام با سایر خدمتگذاران مردم از اولین روزهای شیوع بیماری در شرایط سخت شیوع ویروس کرونا، با رعایت کامل نکات بهداشتی و دستورالعمل های مربوطه برای خدمت‌رسانی به مردم استان مشغول هستند و حتی در ایام نوروز نیز در آماده باش کامل در حال خدمت‌رسانی به مردم شریف آذربایجان غربی خواهند بود.
 وی ضمن درخواست از مردم به رعایت اصول و نکات مطرح شده، گفت: کارکنان شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی همچون سربازان خدوم و فداکار در خطیرترین شرایط با همدلی و تلاش روشنی بخش خانه‌های مردم بوده‌اند و انتظار دارند مردم نیز با رعایت اصول و نکات بهداشتی مطرح شده از سوی وزارت بهداشت که مهم‌تر از همه ماندن مردم در خانه‌ها در ایام نوروز می‌باشد، خادمان خود در جای‌جای ارگان‌ها اعم از مراکز درمانی، ارگان‌های خدمات رسان ‌و ... یاری کنند.
تاریخ: 1399/01/05
تعداد بازدید: 73
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه