شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
فارسی
دسته بندی مطالب
مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در صنعت آب و برق آذربایجان غربی به عنوان مسئول هیات ارزیابی ترویج و توسعه فرهنگ نماز صنعت آب و برق استان انتخاب شد.

داود صالح نمدی با حکم معاون حقوقی پشتیبانی و مجلس و رئیس شورای فرهنگی وزارت نیرو به عنوان مسئول هیات ارزیابی ترویج و توسعه فرهنگ نماز صنعت آب و برق در استان آذربایجان غربی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی طی حکمی از سوی رضا انجم شعاع معاون حقوقی،پشتیبانی و مجلس و رئیس شورای فرهنگی وزارت نیرو ، داود صالح نمدی معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به مدت یک سال به عنوان مسئول هیات ارزیابی ترویج و توسعه فرهنگ نماز صنعت آب و برق در استان آذربایجان غربی منصوب شد.

در بخشی از متن این حکم است :

در راستای تحقق پیام رهبری (مدظله العالی) به سیزدهمین اجلاس سراسری نماز و به منظور اجرای آیین نامه ترویج و توسعه فرهنگ نماز مصوب هیات محترم وزیران و مفاد دستورالعمل اجرایی نظام جامع برنامه ریزی ،نظارت وارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز دستگاه ها ،بدینوسیله جنابعالی را به مدت یکسال به عنوان مسئول هیات ارزیابی ترویج و توسعه فرهنگ نماز صنعت آب و برق در استان آذربایجان غربی منصوب می نمایم.

همچنین طی این حکم مسئول هیات ارزیابی ترویج و توسعه فرهنگ نماز صنعت آب و برق استان باید با بهره‌گیری از تجربیات، امکانات و ظرفیت‌های سامانه جامع ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها(سجاده) به ارزیابی عملکرد سال 98 دستگاه‌های اجرایی در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز اقدام نماید.

تاریخ: 1399/02/29
تعداد بازدید: 112
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه