شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
فارسی
دسته بندی مطالب
در آیین تقدیر از روابط عمومی های صنعت آب و برق آذربایجان غربی مطرح شد؛ روابط عمومی فراتر از اطلاع رسانی و دانشی حیاتی برای سازمان است

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، به مناسبت فرا رسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی، روز سه شنبه 29 اردیبهشت ماه دیدار و گفتگوی اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان غربی و جمعی از مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان به میزبانی شرکت توزیع و در محل آمفی تئاتر شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی بیان کرد: وظیفه بسیار سنگینی بر عهده روابط عمومی‌ها وجود دارد چرا که نمود عملکردهای سازمان‌ها بر عهده روابط عمومی است.

وی خاطرنشان کرد: امروزه روابط عمومی یک دانش پیچیده و حیاتی برای سازمان‌ها است و از ارکان اطلاع رسانی سازمان فراتر رفته و مدیریت ارتباط با مشتریان یا مردم از وظایف روابط عمومی‌هاست.

حسن‌بکلو اشاره کرد: به فصل گرما و فصل پیک مصرف برق نزدیک می‌شویم که نیازمند کمک سازمان‌ها در مدیریت مصرف و گذر از پیک امسال هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اظهار کرد: یکی از مصادیق اهمیت تلاش‌های روابط عمومی همکاری و هم‌راستاسازی مردم برای مدیریت مصرف برق است.

 

*روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی دارای انضباط، چشم انداز مشخص و برنامه ریزی دقیق است.

اسکندر خنجری معاون روابط عمومی و تشریفات استانداری آذربایجان غربی بیان کرد: 3 فاکتور اخلاق، حرفه‌ای گری و نگاه علمی در روابط عمومی‌ها بسیار مهم است؛ روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در فعالیت‌های خود دارای انضباط، چشم انداز مشخص و برنامه ریزی دقیق است همچنین پروژه‌های فاخری که در این شرکت انجام شده به خوبی با تعاملات خوب این شرکت با رسانه‌ها اطلاع‌رسانی شده است.

وی تصریح کرد: شرایط شیوع کرونا چالش عمده‌ای برای روابط عمومی‌ها نیز ایجاد کرد تا به صورت ویژه از ارتباطات الکترونیک استفاده کنند و از شیوه‌ها و ابزارهای نوین هر چه بیشتر بهره بگیرند، صنعت آب و برق و به ویژه شرکت توزیع نیروی برق استان در بحث اطلاع رسانی بسیار خوب عمل کرده است.

خنجری با بیان اینکه نقش روابط عمومی‌ها همواره به دلیل اصالت خبر بسیار مهم و حیاتی است، افزود: اگر چرخ دنده‌ها خوب کار کنند تصویر زیبایی از سازمان‌ها ارائه می‌شود، روابط عمومی منجی سازمان نیست قرار نیست کسری‌ها و کمبودهای عملکرد واحدهای مختلف توسط روابط عمومی جبران شود بلکه نیاز به عملکرد مطلوب همه واحدها است.

همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی، اعضای هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با اهدای لوح‌های تقدیری از زحمات همکاران دفاتر روابط عمومی صنعت آب و برق آذربایجان غربی تجلیل کردند.

گفتنی است در این مراسم از زحمات داود صالح نمدی مدیر اسبق دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قدردانی شد.

تاریخ: 1399/02/31
تعداد بازدید: 101
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه