شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
فارسی
دسته بندی مطالب
عبور از پیک بار تابستان99 ، نیازمند همراهی مشترکین

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان به مناسبت هفته صرفه‌جویی و مدیریت مصرف آب و برق در برنامه رادیویی مرکز آذربایجان غربی با عنوان "سلام یاشایش" در خصوص مدیریت مصرف با مردم گفت‌وگو کرد.

حسن‌بکلو ضمن تشکر از همراهی و همکاری کامل مردم آذربایجان غربی با این شرکت جهت گذر از پیک بار سال 98 ، خواستار همراهی و هم‌یاری تمامی مشترکین برای عبور از پیک بار تابستان 99 شد.

وی در این برنامه رادیویی عنوان کرد: همه ساله با افزایش دمای هوا و به مدار آمدن سیستم‌های سرمایشی در کشور پیک بار برق اتفاق می‌افتد که برای عبور از این پیک به همراهی همه مردم نیاز داریم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی بیشترین مصرف استان را در حوزه کشاورزی خواند و گفت: با توجه به اینکه استان آذربایجان غربی قطب کشاورزی کشور است و در حوزه‌ کشاورزی رتبه‌ی ویژه‌ای را داراست، بنابراین بیشترین مصرف برق استان نیز در حوزه کشاورزی اتفاق می‌افتد.

وی همچنین ادامه داد: مشترکین حوزه کشاورزی می‌توانند تنها با خاموش کردن 4 ساعته پمپ‌های خود در ساعات اوج بار، 20 ساعت بعدی برق مصرفی خود را رایگان دریافت ‌کنند.

حسن‌بکلو اظهار کرد: البته برای گذر موفق از پیک بار برق تابستان امسال به همراهی تمامی مشترکین حوزه‌های مختلف خانگی،تجاری و صنعتی نیازمندیم و این مشترکین نیز می‌توانند با رعایت راهکارهای ساده از جمله تنظیم درجه کولرها بر دمای رفاه 24 الی 26 درجه گام بزرگی در زمینه مدیریت مصرف و صرفه جویی مصرف برق برداشته و صنعت برق را یاری نمایند.

تاریخ: 1399/04/05
تعداد بازدید: 544
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه