شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
فارسی
دسته بندی مطالب
درنشست خبری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با اصحاب رسانه مطرح شد/ مدیریت مصرف تنها راه جلوگیری از اعمال مدیریت اضطراری بار

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی صبح امروز نشست خبری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با اصحاب رسانه هم‌زمان با آخرین روز از هفته صرفه جویی و مدیریت مصرف آب و برق حول تشریح برنامه‌های مدیریت مصرف شرکت در پیک بار سال 99 برگزار شد.

اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در ابتدای این نشست ضمن تشکر و قدردانی از اصحاب رسانه جهت همکاری‌های مستمرشان برای گذر موفق از پیک بار تابستان سال 98، گفت: گذر موفق از پیک بار تابستان 98 حاصل تلاش‌ها و همراهی‌های تمامی هم‌استانی‌ها به ویژه تمامی فعالان رسانه بوده و با مدیریت مصرف مشترکین و اطلاع‌رسانی موثر رسانه‌ها توانستیم سال خوبی را پشت سر بگذاریم.

وی همچنین افزود: تابستان 98 در حالی با موفقیت و بدون اعمال مدیریت اضطراری بار در آذربایجان غربی سپری شد که در مجموع شاهد رشد 5/6 درصدی مصرف برق بودیم اما خوشبختانه با فرهنگ‌سازی صحیح به دلیل همکاری مشترکین با شرکت توزیع نیروی برق استان از طریق مدیریت مصرف در ساعات اوج بار و رعایت نکات مطرح شده این افزایش مصرف مدیریت شد و خللی در روند برق‌رسانی به مشترکین استان وارد نشد و استان ما با کمبود انرژی مواجه نگردید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از افزایش تعداد مدیریت های توزیع برق در ارومیه خبر داد و گفت: در مجموع 20 مدیریت توزیع برق در سراسر استان شبانه روز در حال خدمت‌رسانی به مردم شریف استان هستند که از این تعداد با افتتاح مدیریت توزیع برق ایثار در سال 97 و افتتاح مدیریت توزیع برق رودکی در سال 99، 5 مدیریت توزیع وظیفه خدمت‌رسانی به ارومیه مرکز استان را به عهده خواهند داشت و با افتتاح مدیریت توزیع برق رودکی سطح ارائه خدمات به مردم ارومیه افزایش می‌یابد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تا کنون 15 هزار و 946 چاه کشاورزی در آذربایجان غربی برق‌دار هستند که افزایش تعداد چاه‌های کشاورزی برق‌دار نشان از اهتمام ویژه‌ در تبدیل چاه‌های دیزلی به برقی در سطح استان دارد.

* پیش‌بینی رشد 2/3 درصدی مشترکین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در سال 99

 حسن‌بکلو ضمن اشاره به تعداد واگذاری اشتراک جدید سال 98 ، تشریح کرد: در سال 98 ، 29 هزار و 251 اشتراک جدید به مشترکین استان اضافه شد و طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته امسال نیز با احتساب افزایش مشترکین جدید، 2/3 درصد از نظر تعداد مشترکین رشد را شاهد خواهیم بود.

وی به توانایی و ظرفیت رسانه‌ها در زمینه آگاهی بخشی و فرهنگ‌سازی اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها پتانسیل و ظرفیت زیادی در زمینه آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در جامعه دارند که امیدوارم با همراهی و همکاری اصحاب رسانه بتوانیم از این پتانسیل در خصوص فرهنگ‌سازی هر چه بیشتر اصلاح الگوی مصرف برق استفاده کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تاکید کرد: پیک مصرف برق در آذربایجان غربی سال گذشته در روزهای 30 و 31 تیرماه اتفاق افتاد و با توجه به افزایش دمای هوا در زمان‌های پیک بار تنها راه جلوگیری از اعمال اضطراری بار مدیریت مصرف و همراهی مردم استان با مجموعه صنعت برق استان می‌باشد.

گفتنی است در پایان این نشست خبری خبرنگاران حاضر سوالات خود را مطرح و به بیان نظرات خود پرداختند

تاریخ: 1399/04/08
تعداد بازدید: 491
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه