شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
فارسی
دسته بندی مطالب
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی خبر داد؛ مانور تعمیرات جهادی و ساماندهی فیدرهای عمومی شهرستان بوکان اجرا می‌شود

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از برگزاری مانور تعمیرات جهادی و ساماندهی فیدرهای عمومی شهرستان بوکان خبر داد و گفت: این مانور با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و نکات ایمنی به مدت دو روز در شهرستان بوکان اجرا می‌شود.

وی افزود: این مانور به منظور افزایش رضایتمندی مشترکین، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه‌های توزیع برق، کاهش خاموشی‌های ناخواسته این شهرستان و نیز افزایش تاب آوری شبکه توزیع برق در شهرستان بوکان برگزار می‌شود.

حسن بکلو عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این مانور دو روزه بر روی 7 فیدر و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 26 و 27 شهریور ماه با حضور 20 اکیپ خط گرم و سرد متشکل از 100 نفر نیروهای متخصص فنی و اجرایی از سطح استان انجام می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: محدوده مانور بر اساس اولویت بندی و شناسایی عیوب شبکه و حساسیت مشترکین تعیین و عملیاتی خواهد شد .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ادامه داد: تمامی برنامه‌ریزی‌ها و بازدیدها برای عملیاتی کردن این مانور انجام شده و هزینه اجرای آن، 4500 میلیون ریال برآورد شده است.

وی تصریح کرد: برگزاری این مانور حاصل تلاش و زحمات مجموعه‌ای از پرسنل شرکت توزیع نیروی برق استان می‌باشد که برای اجرای این مانور برای اولین بار در سطح استان، نیروهای متخصص شرکت توزیع نیروی برق از سراسر استان، با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و نکات ایمنی در محل برگزاری مانور حضور خواهند داشت.

تاریخ: 1399/06/25
تعداد بازدید: 435
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد .
کد پستی : 53114 -57156
اتفاقات برق: 121
شماره تماس:04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه