شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي
فارسی
دسته بندی مطالب
1396/12/10
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:همکاری مشترکین تجاری در جهت اجرای مصوبه هیات وزیران ضرورت دارد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با تاکید بر صرفه جویی و لزوم اصلاح الگوی مصرف گفت : به منظور جبران بخشی از کمبود تولید و به منظور کاهش فشار غیر اصولی به نیروگاهها و افزایش پایداری شبکه سراسری برق کشور، همکاری کلیه مشترکین برق برای کاهش مصرف، تداوم انرژی و تامین برق مورد نیاز حیاتی است .

اکبر حسن بکلو افزود : در راستای ایجاد توازن بین تولید و مصرف برق، صرفه جویی در مصرف برق از الزامات تامین برق پایدار بوده و همکاری مشترکین برای فرهنگ سازی موضوع برق استان در کلیه بخش ها بخصوص واحدها و صنوف تجاری و اماکن کسب و کار را می طلبد.

وی ابراز داشت : رعایت الگوهای صحیح مصرف برق در ساعات اوج مصرف و استفاده هرچه بیشتر از لامپهای ال ای دی و همچنین عدم تهیه، توزیع، فروش و حتی نمایش لامپهای پر مصرف التهابی در ویترین مغازه ها از مواردی است که باید مدنظر واقع گردد .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از راهکارهای صرفه جویی در انرژی برق در واحدهای تجاری به انجام تعمیرات مناسب، استفاده از نور طبیعی خورشید، برکناری لامپهای پرمصرف التهابی و رشته ای، کاهش یا حذف لامپهای اضافی و نورافکن های پروات، جایگزینی لامپ های فوق کم مصرف (ال ای دی) با بازدهی بالا اشاره و از مشترکین برق استان درخواست کرد در نیل به اهداف عالی صنعت برق این شرکت را یاری نمایند .

تعداد بازدید:
88
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه