شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۹ مرداد
فارسی
دسته بندی مطالب
جهاد تبیین صنعت برق در شبکه های اجتماعی/ تهیه و پخش سلسله جلسات تخصصی مدیریت مصرف برق

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از برگزاری سلسله جلسات تخصصی مدیریت مصرف برق تحت عنوان "برق، شریان زندگی" در بستر شبکه‌های اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، مهندس طاهر کیامهر با اشاره به برگزاری جلسات تخصصی مدیریت مصرف برق در بستر شبکه‌های اجتماعی، عنوان کرد: سلسله جلسات بررسی الزامات و راهکارهای کاربردی مدیریت مصرف برق از نگاه اساتید و کارشناسان در قالب پخش زنده اینستاگرامی برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تصریح کرد: در راستای تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد تبیین و نیز تبیین دستاوردهای صنعت برق و ارتباط موثر با جامعه هدف، این شرکت اقدام به برگزاری این سلسله جلسات نموده است.

وی اضافه کرد: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به عموم جامعه در خصوص راهکارهای مدیریت مصرف وتاثیر مطلوب آن بر کاهش مصرف انرژی در ایام سال و به ویژه تابستان بسیار حیاتی است؛ تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی به جامعه، می‌تواند ضمن کمک به تحقق اهداف مدیریت مصرف، به نهادینه سازی فرهنگ مصرف بهینه برق نیز منجر شود.

کیامهردر ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع مدیریت مصرف برق و لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها در این حوزه، استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است که شرکت توزیع نیروی برق استان نیز در همین راستا برای اولین بار در سطح شرکت‌های توزیع کشور اقدام به برگزاری سلسله جلسات تخصصی با محوریت مدیریت مصرف برق کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به گستره استفاده از فضای مجازی توسط مردم، لزوم حضور در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی برای انتقال مفاهیم مدیریت مصرف ضروری است بنابراین این سلسله مباحث در 7 حوزه با حضور اساتید و کارشناسان خبره استانی در قالب پخش زنده اینستاگرامی برگزار می‌شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تشریح کرد: مدیریت مصرف انرژی و رسانه، مدیریت صرف انرژی در خانه و خانواده، مدیریت مصرف انرژی با رویکرد حفظ محیط زیست و جلب مشارکت های مردمی، مدیریت مصرف انرژی برای نسل آینده، مدیریت مصرف انرژی و تولید و اشتغال دانش بنیان، مدیریت مصرف انرژی ومدیریت هزینه خانواده و مدیریت مصرف انرژی و آموزه‌های دینی موضوعات این جلسات می‌باشد.


تاریخ: 1401/05/12
تعداد بازدید: 68
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد .
کد پستی : 53114 -57156
اتفاقات برق: 121
شماره تماس:04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه