شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۵ شهريور
فارسی
دسته بندی مطالب
به مناسبت "ساعت زمین" ؛ یک ساعت استفاده از چراغ‌ها و برق کمتر هدیه همگانی به زمین/ همراهی شرکت توزیع نیروی برق آذربایحان غربی با این اقدام جهانی

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی همزمان با رویداد "ساعت زمین"، شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ضمن همراهی با این اقدام جهانی از عموم مردم استان خواست تا با خاموش کردن لامپ‌ها و وسایل برقی غیرضروری در این ساعت، در این رویداد بین‌المللی شرکت کنند.  

به منظور همراهی با این حرکت جهانی به مناسبت رویداد جهانی 'ساعت زمین' برق نمای ساختمان های اداری شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به مدت یک ساعت خاموش می‌شود. 

شنبه مورخ 7 فروردین ماه سال 1400 از ساعت 20.30 دقیقه تا 21.30 دقیقه، به مدت یک ساعت، به صورت سراسری با انتخاب خاموشی آگاهانه پیام حفاظت از زمین برای همه مردم گوشزد می‌شود.

شایان توجه است طرح ساعت زمین به عنوان یک ایده نمادین جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی و به تبع آن کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای در آخرین شنبه ماه مارس هر سال برگزار می‌شود که شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی امسال نیز طبق روال گذشته با این حرکت همراهی می‌کند.

لازم بذکر است مردم استان نیز با خاموش کردن لامپ‌ها و وسایل برقی غیرضروری در این ساعت می‌توانند در این طرح جهانی مشارکت کنند.

تاریخ: 1400/01/07
تعداد بازدید: 1301
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد .
کد پستی : 53114 -57156
اتفاقات برق: 121
شماره تماس:04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه