شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۴۰۰ جمعه ۲۶ شهريور
فارسی
دسته بندی مطالب
تجلیل استاندار آذربایجان غربی از مدیرعامل شرکت توزیع برق به دلیل کسب مقام سوم جشنواره شهید رجایی

پس از کسب مقام سوم در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی در مجموع «شاخص‌های عمومی و اختصاصی» استاندار آذربایجان غربی با اهدای لوحی از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تقدیر کرد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی براساس ارزیابی ستاد جشنواره شهید رجایی سال 99، موفق به کسب مقام سوم در مجموع «شاخص‌های عمومی و اختصاصی» در بین دستگاه‌های اجرایی استان شد و از سوی محمدمهدی شهریاری، استاندار و ناصر حضرتی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان غربی مورد تقدیر قرار گرفت.

در متن این لوح تقدیر آمده است:

جناب آقای حسن‌بکلو

مدیرعامل محترم شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی

«سنجش کارآمدی اداری و بالندگی نظام اداری به عنوان یکی از مولفه‌های اساسی در برنامه‌های توسعه ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است که هر ساله با اتکا به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی مبتنی بر شاخص‌های عمومی و اختصاصی صورت می‌گیرد.

در همین راستا به استناد مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری و براساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد سال 1399 دستگاه‌های اجرائی استان، آن دستگاه در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی حائز رتبه سوم شده است، بدین‌وسیله از همت و تلاش مجدانه اقدامات موثر جنابعالی و مجموعه همکاران به شایستگی تقدیر می‌شود.

امید است همواره با سرلوحه قرار دادن سیاست‌های کلی نظام اداری و برنامه‌های راهبردی مندرج در برنامه جامع تحول اداری، شاهد بهبود ارتقاء عملکرد و توفیقات روزافزون در مسیر تحقق اهداف توسعه آذربایجان غربی و خدمت خالصانه و بدون منت به مردم شریف استان باشیم.»

تاریخ: 1400/06/21
تعداد بازدید: 80
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد .
کد پستی : 53114 -57156
اتفاقات برق: 121
شماره تماس:04431104500
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه